nargile-semti-logo-icon-beyaz

Web Sitesi Kullanım Koşulları

Web Sitesi (nargilesemti.com) Kullanım Koşulları

SÖZLEŞME HÜKÜMLERİ

Bu siteye girmek ve kullanmakla site içinde yer alan (yazılı ve imzalı bir sözleşme ile aynı değeri taşıyan) elektronik sözleşmenin şartlarını ve hükümlerini anlamış ve kabul etmiş bulunuyorsunuz. nargilesemti.com istediği zaman ve tek taraflı olarak bu anlaşmanın hüküm ve şartlarını değiştirebilir.

RİSK VE SORUMLULUK

Siteyi kullanırken sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. nargilesemti.com, sitede arıza, hata yada bilgisayarınızı etkileyebilecek hataların olmadığını garanti etmez.

TELİF HAKLARI

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel malzemeler; yazılar, resimler, logolar v.b. gibi tüm içerik ve sitenin tamamının telif hakları nargilesemti.com ‘a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda kullanılamaz ve kopyalanamaz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi, belgeyi ( İade formu hariç ) yada resmi çoğaltamaz yayınlayamaz değiştiremez ve satamazsınız.

SİTEDEKİ DEĞİŞİKLİKLER

nargilesemti.com bu site içeriğinin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti göstermesine rağmen, sitede zaman zaman bazı yanlışlıklar, yazım hataları, stok ve fiyat hataları olabileceğini belirtmektedir. nargilesemti.com sitede olabilecek bu tür hatalardan sorumlu değildir.

ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİNE BAĞLANTILAR

nargilesemti.com sayfalarında başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar bulunabilir. nargilesemti.com dış bağlantıların içeriğinden sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Sitemize göndereceğiniz yorumlar memnunlukla karşılanacak ve en kısa zamanda değerlendirilecektir. nargilesemti.com yorumlarınızdan yararlanma hakkına sahiptir.

TAZMİNAT

Bu sitenin; işbu sözleşmenin hükümlerine ve şartlarına aykırı kullanılması durumunda veya nargilesemti.com’a zarar vermesi durumunda tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılmaktasınız.

GEÇERLİ KANUNLAR

nargilesemti.com ile kullanıcılarımız veya müşterilerimiz arasında herhangi bir ihtilaf çıkması durumunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanır ve nargilesemti.com‘un bulunduğu yer olan Denizli Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.