nargile-semti-logo-icon-beyaz

Teslimat Koşulları

nargilesemti.com Teslimat Koşulları

Her iş günü (P.tesi-Cuma) 15:00 saatine kadar gelen ve ödemesi onaylanmış olan tüm siparişler normal şartlarda aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Ancak operasyon sırasında oluşabilecek herhangi bir aksaklık ya da gecikmelerden ötürü, firmamız kargoya teslim edilme süresini 2 iş günü içinde olarak taahhüt etmektedir.

Teslimat adresinin Denizli’de bulunan firma merkezimize uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

nargilesemti.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.